Get Adobe Flash player
  1. Ucieszy nas każde zapytanie o ofertę oraz zgłoszenie uwag.

Kamera OnLine

Oferta specjalna

Pensjonat

Wypożyczalnia pensjonatu

Wspomnienia

Kilka słów o pensjonacie

Gości przyjmujemy nieprzerwanie od 2004 roku- okres ten jest dla nas źródłem bezcennych doświadczeń związanych z ciągłym dążeniem do jak największego zadowolenia naszych gości. Pensjonat „Raad na Uroczysku” jest położony w górach w niezwykle malowniczym miejscu Szklarskiej Poręby u zbiegu granic, Czech i Niemiec, pomiędzy Karkonoszami i Górami Izerskimi, na skraju Karkonoskiego Parku Narodowego. Urokliwa okolica, piękne widoki, cisza, idealnie czyste powietrze zachęcają do spacerów w bezpośrednim kontakcie z naturą.

Bliskie sąsiedztwo licznych pieszych i rowerowych szlaków turystycznych stwarza niepowtarzalne warunki do wypoczynku dla miłośników gór, spędzania wczasów rodzinnych, organizowania obozów sportowych, zjazdów, sympozjów i szkoleń.

Niewątpliwie walorem turystycznym Pensjonatu „Raad na Uroczysku” jest niewielka odległość od Wodospadu Szklarki, przebiegające obok szlaki na Łabski Szczyt, Szrenicę i Śnieżne Kotły.

Pięknie urządzona jadalnia, w klimacie galerii sztuki zapewnia całodzienne wyżywienie. Z każdym rokiem działalności wzbogacamy  kulinarne umiejętności i co za tym idzie jakość oraz smak posiłków, który zadowoli każde podniebienie. Na specjalne życzenie naszych gości przygotowujemy potrawy wegetariańskie.

W kawiarence z panoramicznym kominkiem można odpocząć w miłej atmosferze przy muzyce, dobrej kawie i lampce wina. Dodatkowo wiosną 2012 roku otworzyliśmy taras na zewnątrz, do którego podajemy posiłki, napoje i desery.